środa, styczeń 27, 2021

Firmy z Południowej Turyngii potrzebują pracowników

Region gospodarczy Thüringer Wald (Las Turyński) poszukuje pracowników w przemyśle metalowym, szklarskim i tworzyw sztucznych.
Zespół Szkół Zawodowych Nr 1, ul. 11 Listopada 20, 07-410 Ostrołęka, wspiera partnera z Turyngii w ramach długoterminowej współpracy poprzez pomoc przy przyjmowaniu dokumentów aplikacyjnych od zainteresowanych absolwentów. Na Państwa zgłoszenia aplikacyjne (list motywacyjny, CV w języku niemieckim lub angielskim) czekamy do 15 października pocztą lub mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wnioski powinny być złożone w formie życiorysu i listu motywacyjnego oraz winne być skierowane do konkretnej firmy oferującej określone stanowisko pracy. Szczegółowe informacje o firmach w zakładce Informacje/ Turyngia
Państwa dokumenty zostaną przesłane do Niemiec. Na 19 i 20 października przewidziane jest spotkanie z przedstawicielem firm niemieckich w ZSZ Nr 1. Osoby zainteresowane i zakwalifikowane będą miały możliwość wyjazdu 4/5 listopada na Targi Pracy w Turyngii. Transport zapewnia strona niemiecka.

INFORMACJE O FIRMACH

AUMA-TEC_GmbH_Stellenbeschreibung
Feintechnik_GmbH_Eisfeld_Stellenbeschreibung
Feinmess_Suhl_GmbH_Stellenbeschreibung_3
Hausemann_GmbH_Stellenbeschreibung_2
Hehnke_GmbH_Co._KG_Stellenbeschreibung_2
NIDEC_GPM_GmbH_Stellenausschreibung
Internet_Stellenausschreibung_CNC-Frser_4

Internt_Fachkraft_Stellenbeschreibung (1)
Internet_Stellenausschreibung_Montage_2
Remy_Geiser_GmbH_AutMontage_1

Remy_Geiser_GmbH_Spritzerei_1

Remy_Geiser_GmbH_WzgBau
Remy_Geiser_GmbH_Mechatroniker