07-410 Ostrołęka
11 Listopada 20

100-lecie Metalówki

Zapraszamy na obchody 100-lecia Metalówki. Drugiej najstarszej szkoły technicznej na Mazowszu.

Informacje

Rekrutacja

Powrót Technikum Teleinformatycznego oraz nowy kierunek Technik Szerokopasmowej Komunikacji Elektronicznej

Rekrutacja on-line

CMI

Centrum Mistrzostwa Informatycznego, zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do nauki programowania mikrokomputerów oraz robotów.

Czytaj więcej...

10 listopada obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości

W tym dniu równo o godz. 11:11 w ramach akcji „Szkoła do hymnu” odśpiewaliśmy w salach lekcyjnych „Mazurka Dąbrowskiego”. Została też przygotowana akademia przez uczniów klas 3Mg i 4 M pod kierunkiem: p. Jolanty Białobrzeskiej, p. Iwony Markowskiej i p. Rafała Chełchowskiego, którą mogliśmy obejrzeć online. Młodzież z Samorządu Uczniowskiego obdarowała dyrekcję i nauczycieli własnoręcznie wykonanymi kotylionami w narodowych barwach.

Tekst: I.Markowska