07-410 Ostrołęka
11 Listopada 20

100-lecie Metalówki

Zapraszamy na obchody 100-lecia Metalówki. Drugiej najstarszej szkoły technicznej na Mazowszu.

Informacje

Rekrutacja

Powrót Technikum Teleinformatycznego oraz nowy kierunek Technik Szerokopasmowej Komunikacji Elektronicznej

Rekrutacja on-line

CMI

Centrum Mistrzostwa Informatycznego, zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do nauki programowania mikrokomputerów oraz robotów.

Czytaj więcej...

VII Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów klas trzecich technikum

Dnia 28 października 2021r. w ZSZ nr 2 w Ostrołęce odbyła się VII edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas trzecich technikum. Organizatorem konkursu byli nauczyciele języka angielskiego ZSZ nr 2. Konkurs miał formę pisemnego testu sprawdzającego poziom i umiejętności językowe uczniów. Każda szkoła miała możliwość zgłoszenia pięciu najlepszych uczniów ze swojej placówki. W naszej szkole 4 października odbył się etap szkolny konkursu zorganizowany przez nauczycielki języka angielskiego - panią Barbarę Chludzińską oraz panią Monikę Niedźwiedziuk, w którym wyłoniono uczniów do etapu międzyszkolnego: Jana Jurek z klasy 3Pp, Kacpra Namięta z klasy 3AG, Pawła Mieczkowskiego z klasy 3iG, Adama Sikorę z klasy 3iG oraz Bartłomieja Tomaszewskiego z klasy 3MG. Dzięki posiadanej wiedzy językowej uczeń naszej szkoły Paweł Mieczkowski zdobył pierwsze miejsce w konkursie. Miejsce drugie przypadło w udziale również uczniowi ZSZ nr 1 – Janowi Jurek. Laureatom składamy gratulacje.

Tekst i foto: Monika Niedźwiedziuk