07-410 Ostrołęka
11 Listopada 20

Akredytacja ERASMUS+

Realizacja akredytowanego projektu w ramach programu Erasmus+

Czytaj więcej...

Rekrutacja

Technik Teleinformatyk to więcej niż Technik Informatyk a Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej to więcej niż Technik Elektryk

Rekrutacja on-line

CMI

Centrum Mistrzostwa Informatycznego, zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do nauki programowania mikrokomputerów oraz robotów.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do stworzenia szkolnej listy książek

Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, zapraszamy do stworzenia szkolnej listy książek. Do końca września czekamy na Wasze propozycje książkowe, które chcielibyście, żeby znalazły się w bibliotece. Można podać tytuł książki, autora lub tematykę, która Was interesuje. Propozycje można zgłaszać bezpośrednio do nauczycieli bibliotekarzy lub wrzucić zapisane do przygotowanego w bibliotece pudełka. Prosimy o zgłaszanie swoich tytułów z przekonaniem, nie podawajcie ich dla żartu. Niech ta lista będzie autentyczna. Z Waszych propozycji stworzymy listę książek do zakupu ze środków, które otrzymaliśmy z Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.