07-410 Ostrołęka
11 Listopada 20

Akredytacja ERASMUS+

Realizacja akredytowanego projektu w ramach programu Erasmus+

Czytaj więcej...

Rekrutacja

Technik Teleinformatyk to więcej niż Technik Informatyk a Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej to więcej niż Technik Elektryk

Rekrutacja on-line

CMI

Centrum Mistrzostwa Informatycznego, zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do nauki programowania mikrokomputerów oraz robotów.

Czytaj więcej...

Konkurs Fotograficzny

Koło Regionalne „Kele studni” wraz z Kołem Fotograficznym zapraszają do udziału w konkursie:

„Kurpie jesienią otulone”

Zadaniem uczestników jest wykonanie tematycznego zdjęcia. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu tylko jedną fotografię w wersji cyfrowej (format JPG). Prace na konkurs należy wysłać poprzez platformę Microsoft Teams do jednego z nauczycieli, opiekunów Koła Regionalnego: R. Glinki, M. Grzyb, K. Zalewskiej. W temacie wiadomości należy wpisać: Konkurs fotograficzny, imię, nazwisko oraz klasę. Regulamin konkursu do wglądu u wyżej wymienionych nauczycieli. Termin nadsyłania prac upływa 20 grudnia 2022 roku