07-410 Ostrołęka
11 Listopada 20

Akredytacja ERASMUS+

Realizacja akredytowanego projektu w ramach programu Erasmus+

Czytaj więcej...

Rekrutacja

Technik Teleinformatyk to więcej niż Technik Informatyk a Technik Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej to więcej niż Technik Elektryk

Rekrutacja on-line

CMI

Centrum Mistrzostwa Informatycznego, zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do nauki programowania mikrokomputerów oraz robotów.

Czytaj więcej...

Światowy Dzień Rzucania Palenia

18 listopada w naszej szkole zorganizowana została akcja profilaktyczna, której inicjatorkami były panie Karolina Dymerska i Paulina Kucińska, pracownice Powiatowej Stacji  Sanitarno –Epidemiologicznej w Ostrołęce – sekcja higieny dzieci i młodzieży i promocji zdrowia. Zajęcia odbyły się w związku ze Światowym Dniem Rzucania Palenia, który obchodzony jest w listopadzie. Okolicznościową wystawę przygotowali uczniowie klasy 2P i 4Pp, przy wsparciu nauczycielek przedmiotów przyrodniczych: pani Katarzyny Zalewskiej, pani Renaty Glinki i pani Magdaleny Grzyb. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem młodzieży ze względu na ciekawe pomoce dydaktyczne oraz interesującą formę przekazania edukacyjnych treści.