piątek, luty 26, 2021

Kolory jesieni

W dniu 25 stycznia 2021 roku rozstrzygnięto Szkolny Konkurs Fotograficzny „Kolory jesieni” zorganizowany przez opiekuna Szkolnego Koła Fotograficznego.

Celem konkursu było:
• poznanie piękna przyrody jesienią,
• zwrócenie uwagi młodych ludzi na otaczającą ich rzeczywistość i zainspirowanie do bacznego obserwowania świata, a także docenienie jego walorów,
• rozwijanie swojej pasji, pogłębianie wiedzy, doskonalenie umiejętności z dziedziny fotografii cyfrowej,
• dokumentowanie przemijającego czasu.

Spośród zgłoszonych zdjęć wykonanych przez młodzież naszej szkoły jury w składzie: p. Justyna Wojciechowicz, p. Rafał Chełchowski, p. Katarzyna Aptacy i p. Grażyna Zięba oceniało pomysłowość, ogólne wrażenie artystyczne, oryginalność i kreatywność nadesłanych fotografii i wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Bartnicki Szymon - 2 Ag I miejsce – TkachenkoYuliia- 3P II miejsce – Orłowski Jakub - 3S
III miejsce – Ostrowska Julia - 1P

Pan dyrektor Tadeusz Olszewski wyraził zadowolenie z zaangażowania i efektów pracy uczniów biorących udział w konkursie życząc im dalszego zgłębiania tajników fotografii i ciekawych fotograficznych wyzwań.
Na zwycięzców i uczestników konkursu czekają dyplomy i nagrody, które są do odebrania w świetlicy i bibliotece szkolnej.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i udział w konkursie. Zwycięzcom serdecznie gratuluję i zapraszam do udziału w kolejnych konkursach.
Tekst i foto: Bożena Ziemska

images/galerie/jesien/mini/640_001.jpgimages/galerie/jesien/mini/640_002.jpgimages/galerie/jesien/mini/640_003.jpg