Ułatwienia dostępu

07-410 Ostrołęka
11 Listopada 20

Akredytacja ERASMUS+

Realizacja akredytowanego projektu w ramach programu Erasmus+

Czytaj więcej...

Rekrutacja 2026/2027

Technikum Informatyczne - technik teleinformatyk z innowacją - Sztuczna Inteligencja oraz Cyberbezpieczeństwo. Szkoła Branżowa o specjalności - Blacharstwo i lakiernictwo samochodowe.

Rekrutacja on-line

Innowacje Pedagogiczne

Innowacje pedagogiczne, które wdrażamy w naszej szkole

Czytaj więcej...

Złote Indeksy Akademii Sztuki Wojennej dla najlepszych – sukces uczennicy ZSZ Nr 1 w Ostrołęce

17 kwietnia 2026 roku w siedzibie Akademii Sztuki Wojennej w Warszawie odbyła się uroczysta gala wręczenia „Złotych Indeksów” – wyjątkowych wyróżnień uprawniających do podjęcia studiów w prestiżowej uczelni wojskowej. Indeksy trafiły do laureatów trzech ogólnopolskich konkursów: Konkursu Wiedzy o Logistyce, Konkursu Wiedzy o Zarządzaniu oraz Konkursu Lotniczego, w których łącznie uczestniczyło ponad 600 uczniów z ponad 60 szkół ponadpodstawowych z całej Polski.

Z dumą informujemy, że w gronie najlepszych znalazła się uczennica klasy 4P – Technik logistyk, Oliwia Ziobro, reprezentująca Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 im. Józefa Psarskiego w Ostrołęce. Pod opieką merytoryczną nauczyciela przedmiotów logistycznych, pana Jana Rzewnickiego, Oliwia osiągnęła znakomity wynik, zdobywając II miejsce i tytuł Laureata Konkursu Wiedzy o Logistyce.

Ze względu na udział uczennicy w wyjeździe do Włoch w ramach programu Erasmus+, Złoty Indeks, Dyplom oraz nagrody odebrała w jej imieniu mama, z rąk Dziekana Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Sztuki Wojennej.

To ogromny sukces zarówno dla Oliwii, jak i całej społeczności szkolnej. Osiągnięcie to potwierdza wysoki poziom kształcenia zawodowego w naszej szkole oraz zaangażowanie uczniów i nauczycieli w rozwijanie kompetencji kluczowych dla branży logistycznej i zarządczej.

Serdecznie gratulujemy Oliwii. Życzymy dalszych sukcesów edukacyjnych i zawodowych, a wszystkim uczniom naszej szkoły – inspiracji do podejmowania ambitnych wyzwań.

Tekst: Jan Rzewnicki